Preview Mode Links will not work in preview mode

Mar 31, 2022

Oscary 2022 zostały przyznane. W nocy z niedzieli na poniedziałek poznaliśmy laureatów nagród Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Podczas 94. ceremonii wręczenia Oscarów doszło do kontrowersji, które przyćmiły to wydarzeniu. W najnowszym odcinku podcastu dyskutowali o tym Bartosz Węglarczyk,...


Mar 24, 2022

"Raised by Wolves" to serial, który ma coś w sobie, ale nie wiadomo o czym jest. Dla takich produkcji powinniśmy wymyślić nową kategorię. Kategorię seriali, które tak bardzo nam się nie podobają, że oglądamy je i czekamy z niecierpliwością, co stanie się dalej. - mówi Bartosz Węglarczyk.

Seriale i...


Mar 17, 2022

Mamy bardzo dużo seriali, które łatwo wsadzić do jakiegoś koszyczka, a cierpimy na brak serialu opowiadającego dobrą historią. Tutaj na to trafiłem. - tłumaczy Piotr Markiewicz.

"Ostatnie dni Ptolemeusza Greya" to opowieść o starszym panu, mieszkającym w Atlancie, który ma demencję. W pewnym...


Mar 10, 2022

"The Batman" trwa prawie trzy godziny i choć momentami czuje się dłużyzny, to jest to jeden z lepszych Batmanów, jakie powstały. Chyba po raz pierwszy jakiś reżyser zrozumiał tę postać i to, że to nie "Batman", a Bruce Wayne jest przykrywką. Czy "Batman" w reżyserii Matta Reevesa jest lepszy od tych...


Mar 3, 2022

Od 24 lutego trwa atak na Rosji na Ukrainę. Ze względu na toczącą się wojnę, nie obejrzeliśmy w ostatnim tygodniu prawie nic nowego. Postanowiliśmy więc odpowiedzieć na wiele pytań, które dostaliśmy od naszych widzów.

Seriale i filmy, o których rozmawiamy:

  • (1:40) - "Batman" 
  • (2:35) - "Behawiorysta"...