Preview Mode Links will not work in preview mode

Mar 30, 2023

Bałem się trochę tej czwartej części Johna Wicka. To było poważne wyzwanie. Ale to wyzwanie zostało podjęte przez producentów i zrealizowane - mówi Bartosz Węglarczyk w najnowszym odcinku podcastu "O serialach" 

 - Dla mnie to przynajmniej drugi najlepszy, a może nawet najlepszy film z całej tej serii....


Mar 23, 2023

"Ted Lasso" wrócił z trzecim sezonem. To stary, dobry Ted Lasso. - mówi w najnowszym odcinku podcastu "O serialach" Piotr Markiewicz. Pierwszy odcinek trzeciego sezonu jest kwintesencją tego, co mieliśmy w dwóch pierwszych sezonach. - dodaje. 

 - Na koniec pierwszego odcinka trzeciego sezonu serdecznie się...


Mar 16, 2023

 - Nadrobiłem "Yellowstone", na tyle, na ile jest dostępne na platformie SkyShowtime - mówi Piotr Markiewicz w najnowszym odcinku podcastu "O serialach". - Opowiedz, jak bardzo ci się to podobało i przyznaj, że jest to genialny serial, do którego od tylu miesięcy, a wręcz od lat zachęcałem - odpowiada...


Mar 9, 2023

#współpracakomercyjna
Partnerem komercyjnym odcinka jest Netflix. 

W nocy z 12 na 13 marca odbędzie się 95. gala rozdania Oscarów. Większość z nominowanych filmów obejrzeć można na platformach streamingowych, a aż osiem z nich to oryginalne produkcje Netflixa. 

 - To nie powinno nas dziwić. Jeśli...


Mar 2, 2023

Zawsze jestem dobrze nastawiona do polskich produkcji, bo jest ich ciągle bardzo mało, ale to niestety była jedna z tych, gdzie pierwsze 10 minut już mnie trochę żenowało i potem nie oglądałam tego z dużym zaangażowaniem - tak o serialu "Dziewczyna i kosmonauta" mówi Dominika Olszyna. 

 - W tym serialu są...