Preview Mode Links will not work in preview mode

Mar 29, 2024

Za nami wydarzenie, na które czekali nie tylko fani i fanki formatu, lecz również entuzjaści i entuzjastki filmów i seriali, którzy lubią czerpać zarówno z informacji o nowościach, jak i z wymiany zdań oraz dyskusji. Szczególnie tych, które budzą emocje i pokazują, że ile ludzi, tyle opinii i preferencji...


Mar 22, 2024

Kto jest królem streamingu i czy w dzisiejszych czasach zaakceptujemy reklamy, które na platformach pojawiają się w trakcie filmu? W najnowszym odcinku "O serialach" prowadzący pochylają się nad najnowszymi produkcjami i najważniejszymi wydarzeniami, zastanawiając się, czy zawsze warto przenosić książki na...


Mar 15, 2024

Już niedługo 5. urodziny podcastu "O serialach". Zgłoś się, żeby wziąć w nich udział na żywo. Liczba miejsc ograniczona - kto pierwszy, ten lepszy!

Zapisz się: 


Mar 8, 2024

W najnowszym odcinku podcastu "O serialach", który nadawaliśmy na żywo, zapraszając widzów i widzki do interakcji i wymiany opinii, na pierwszy plan wysunięta została m.in. premiera "Diuny 2". Czy prawie trzy godziny spędzone w kinie były ucztą nie tylko na oka? Co jeszcze zainteresowało prowadzących?

—...


Mar 1, 2024

W najnowszym odcinku podcastu "O serialach" Piotr Markiewicz i Bartosz Węglarczyk wzięli na tapet tytuły, które ostatnimi czasy są na ustach wszystkich. Czy "Szogun" wciągnie, a nowy "Rojst" sprosta oczekiwaniom wiernych fanów? Zapraszamy do słuchania!

— Jest to absolutnie wspaniały serial — mówi o...