Preview Mode Links will not work in preview mode

Dec 8, 2023

W najnowszym odcinku "O serialach" Bartosz Węglarczyk oraz Piotr Markiewicz prezentują filmowe i serialowe newsy, dzielą się tym, co zachwyciło ich w ostatnim czasie i wyjaśniają, które propozycje obecne na streamingach są tak złe, że trudno byłoby zakwalifikować je nawet do kategorii guilty pleasure. Zapraszamy do słuchania! 

— Zwiastun serialu "Pan i Pani Smith". Na podstawie filmu. Donald Glover będzie grał i pani Maya Erskine. I wygląda to wspaniale — opowiada Piotr Markiewicz.

— Obejrzeliśmy film "65" i jest straszny, choć jest tam aktor, którego bardzo lubimy. Pan się nazywa Adam Driver — wyjaśnia Bartosz Węglarczyk — Oglądałem ten film o trzeciej w nocy, ledwo przytomny i ten film mnie bardzo ocucił, bo nie mogłem uwierzyć w to, co oglądam. To jest jeden z najgorszych filmów, jakie widziałem w ostatnim czasie. Nie rozumiem, dlaczego on zagrał w tym filmie...

— 34 proc. na "Rotten Tomatoes" — dodaje Piotr Markiewicz.

— Z rzeczy, które mi się nie podobały, na Netflixie próbowałem obejrzeć serial, o którym jest teraz głośno "All the Light We Cannot See" ["Światło, którego nie widać" — przyp. red.]. To ekranizacja bardzo znanej książki. Być może jestem źle nastawiony, ale od razu, jak przeczytałem, o czym jest ten serial, to wiedziałem, że mi się nie spodoba. Bardzo dobra obsada, bardzo znani aktorzy — opowiada redaktor naczelny Onetu.