Preview Mode Links will not work in preview mode

Jul 6, 2023

— Coś, co ja kupuję, to to, że przez pierwszy sezon udało im się zbudować ten świat — wyjaśnia Piotr Markiewicz podczas żywej dyskusji na temat serialu "Silos"— Ja uwierzyłem, że to jest zamknięta społeczność. Można wpakować kupę kasy albo w ogóle jej nie wpakować i mieć aktorów, którzy się trzęsą w udawanym statku kosmicznym i wtedy nie jesteś w stanie uwierzyć w to, że to jest dobrze zbudowany świat — dodaje.

— Bardzo wiele osób uważa, że jest to słaby "Indiana Jones". Ja uważam, że jest świetny, ale jednocześnie zgadzam się z zarzutami, że scenariusz jest tak prościutki, że prościej już by się nie dało zrobić — mówi o "Indiana Jones i artefakt przeznaczenia" Bartosz Węglarczyk.

—"The Atlantic" napisał, że oglądanie tego serialu jest jak patrzenie, jak twój ulubiony bar płonie. I to jest najlepsza recenzja — mówi Piotr Markiewicz, opisując drugi sezon serialu "And just like that", dodając — Największą rzeczą, która tak przeszkadza w tym serialu, jest to, że one są obleśnie bogate. Nie jesteś w stanie w ogóle z nimi korespondować jako widz —

W najnowszym odcinku "O serialach" ścieramy również opinie na temat serialu "Silos" i rozmawiamy o tym, czy nowy "Indiana Jones" ma szanse na Oscara.